PONIEDZIALEK

WTOREK

SRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

SOBOTA

GR 1 VIPY

17:30 – 19:00

17:30 – 19:00

17:00 – 19:00

18:45–20:15

17:30 – 19:00

9:00 – 10:30

rano

6:00 – 7:30

 

 

 

6:00 – 7:30

 

GR 2 NADZIEJE

16:00-17:30

16:00-17:30

 

16:00-17:00

16:00-17:30

9:00-10:30

 

 

 

 

 

 

 

GR 3 REKINY

16:00-17:30

16:00-17:30

 

16:00-17:00

16:00-17:30

 

 

 

 

 

 

 

 

GR 4 A KIJANKI

 

 

16:00-16:45

 

 

9:15-10:00

 

 

 

 

 

 

 

GR 4 B KIJANKI

 

 

16:45-17:30

 

 

10:00-10:45

 

     

 

 

 

 

 

                            

 

 

 

Gr 1 VIPY                                                                     

K.         KAMIL                                                

SZ.       ALICJA                                                

K.         MIKOLAJ                                                        

H.        MARCEL                                                         

B.         NATALIA                                                        

K.         KLARA                                                

M.       MATEUSZ                                                       

M.       MAJA                                                 

N.        JUDYTA                                                          

J.          Pamuła                                                          

K.         ALICJA                                                

                                                                        

Gr 2 NADZIEJE                                                           

K.         ALEKSANDRA                                                 

CH.      BLANKA                                                         

S.         FILIP                                                   

K.         ANTEK                                                

R.         AGATA                                                

K.         KAROL                                                

R.         ZUZANNA                                                      


GR 3 REKINY                                                              

B.         JAN .                                                   

H.        ERYK                                                   

R.         OLA                                                     

S.         ANTONI                                                         

Ś.         WERONIKA                                                    

K.         Julia                                                   

SZ.       DOMINIKA                                                     

K.         SARA                                                  

R.         FRANEK                                                          


GR 4  AIB KIJANKI                                                                   

16os.                                                  

A        

CZWOJDRAK   MIESZKO 11L.

MAZUREK       TYMOTEUSZ 10L.

MAZUREK       MARIANNA 8L.

Kulakowska    Iga 9L.

MURAWSKA   GAJA 7L

 

B.       

SOCHA            KACPER 6L.

OSIAK  MAKSYMILIAN 6L.

MAKUCH        MIKOŁAJ 6L.

IWICKA           KORNELIA

SZUSTER         NINA 7L.

LAASER           DOMINIK 9L.